Pas pauzës 4 vjeçare, Zaimina i rikthehet muzikës

Zaimina Vasjari u tërhoq nga muzika pas lindjes së vajzës për t’i përkushtuar më shumë kohë familjes së saj.

Këngëtarja e njohur la anash karrierën muzikore duke mos sjellur asnjë projekt të ri, madje u tha se ajo ka hequr dorë nga muzika.

Por, atëherë kur më së paku pritej, zeshkanja seksi ka paralajmëruar se është gati për rikthim.

Kështu njoftoj në një postim në rrjetet sociale, ku shihej teje seksi në një veshje në të verdha.

“Më mungonte kjo, pas 4 vitesh, së shpejti kënga e re”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e imazhit./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).