UBT

Pas një pauze Nora Muçaj rikthehet me një nga projektet më të mëdha të karrierës

/ 1 minutë lexim

Pas një pauze të gjatë, Nora Muçaj po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur shqiptare, e cila prej vitesh jeton larg Kosovës me bashkëshortin e saj, Mark Marku dhe fëmijët e tyre, po vjen me një këngë, për të cilën është punuar shumë dhe pritet të jetë nga projektet e saj më madhore.

“Lotët me ti ble” mban titullin kënga, e cila do të vijë e realizuar edhe me videoklip, xhirimet e të cilit tashmë kanë përfunduar dhe për publikun pritet të jetë gati brenda pak ditësh.

UBT

Është zbuluar se protagonistë të klipit do jenë edhe disa aktorë shumë të njohur shqiptarë.

Nga fotot e zbulura nga xhirimet e videos shohim se Nora mahnit me pamjen.

Vet ajo është deklaruar se ky është nga projektet më të mëdha në karrierën e saj.