Pas ndeshjes së futbollit në Viti, përleshen dy grupe, njëri nga sulmuesit dërgohet në burg

Viti – Është raportuar se pas përfundimit të ndeshjes së futbollit e cila ishte zhvilluar pa shikues, ka ndodhur një përleshje në mes të dy grupeve, ku si pasojë tre persona meshkuj/k kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe posedojnë raport mjekësor.

Dy të dyshuar meshkuj/k, janë sjellë në stacion policor për intervistim si iniciues të rrahjes dhe me urdhër të prokurorit njëri nga ta është dërguar në mbajtje, kurse tjetri është liruar./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS