Uji Dea

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila bën ndryshimin drastik

/ 1 minutë lexim
KKVITI

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtazaj, pas ndarjes nga aktori Bes Kallaku, ka vendosur të bëjë ndryshim në look.

Ne jemi mësuar që zakonisht Xhensilën ta shohim me një ngjyrë më të errët të flokëve, por së fundmi ka marrë vendimin të bëhet, gjysëm-bjonde siç thot ajo.

RCCOLA

Pikërisht këtë ka bërë edhe Xhensila Myrtezaj. Jemi mësuar që zakonisht Xhensilën ta shohim me një ngjyrë më të errët të flokëve, por së fundmi ka marrë vendimin të bëhet, gjysëm-bjonde siç thot ajo.

“Për të gjithë ju që po më pyesni, po jam bërë pjesërisht bjonde”, shkruan këngëtarja krahas fotove ku ka udhëtuar drejt Firences.