Pas dy dekadash, shkolla “Thimi Mitko” kthehet në dy ndërrime

Gjilan – Së bashku më kryesuesen e Kuvendit znj. Shpresa Kurteshi Emini, vizituam shkollën “Thimi Mitko”,për t’i uruar fillimin e Vitit shkollor, me ç’rast prezantuam në një nga klasët e nënta, ku ora e mësimit tash e mbas, do të jetë 45min dhe organizimi i mësimit do të bëhet në dy ndërrime ka thënë Nazim Gagica.

Falënderojmë kryetarin e Komunës z. Lutfi Haziri dhe menaxhmentin e kësaj shkolle bashkë me stafin që ndihmuan në realizimin e këtij projekti ka shkruar drejtori i arsimit Nazim Gagica./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).