Pas borës së parë, Enca merr një befasi të këndshme

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, përpos simpatisë që ka nga publiku për këngët që sjellë, është një nga këngëtaret më të komentuara për paraqitjet publike që bën.

Gjithnjë e lirshme dhe pa komplekse ajo vazhdimisht është në fokus të publikut dhe të mediave rozë.

Së fundmi, pas borës së parë që zbardhi disa pjesë të Kosovës e të Shqipërisë, Enca ka marrë një befasi të këndshme.

Në një veturë, një fans kishte shkruar ‘ENCA’, e kjo duket se e ka befasuar këngëtaren e cila e ka ndarë këtë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS