Pas angazhimeve, Oriola zgjedh Dubain për pushime

Ka qenë javë mjaft të angazhuara për modelen Oriola Marashi e cila realizoj fotosesione të ndryshme në Turqi.

Modelja e famshme shqiptare, pa gjithë këtyre projekteve si duket ka gjetur kohë që të shkoj në pushime dhe si destinacion ka zgjedhur Dubain.

Oriola me të arritur atje ka ndarë me adhuruesit e saj, imazhe dhe video të shumta teksa shihet duke shijuar bukurit dhe ambiente e mrekullueshme që ofron Dubai.

Por, ajo që mbeti enigmë është se nga kush po e shoqëron Oriolen atje, pasi përveç miqve dhe mikeshave me të cilët modelja shpesh kalon kohë, ajo tashmë prej kohësh është në lidhje me futbollistin, Eros Grezda./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).