Pas 7 vitesh, kthehet në Kosovë këngëtarja Linda Halimi

Këngëtarja shqiptare Lindita Halimi, ka disa vite që është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo së bashku me burrin e saj reperin ‘Big D’, tashmë kanë krijuar familjen e tyre dhe shpesh i shohim teksa pozojnë bashkë me vajzën e vogël, shkruan Indeksonline.

Lindita ka bërë të ditur se ajo është kthyer në Kosovë sot, pas 7 vitesh.

“Mirë se të gjej Kosovë”, ka shkruar Linda në një status në llogarinë e saj në Facebook. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).