UBT

Parashikimi i motit për sot

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Në Kosovë sot parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell.

Sipas Prishtina Weather, pasdite priten rrebeshe shiu me bubullimë.

Mobi Casa

Temperaturat minimale do të sillen nga 1 deri në 3 gradë, ndërkaq maksimalet parashihet të arrijnë deri në 23 gradë.