RCCOLA

Paraqitja madhështore e Rita Ores, shfaqet e veshur kuq e zi në Itali

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, bëri një hyrje madhështore në Festivalin e Filmit në Venecia të enjten.

32 vjeçarja hodhi duart në ajër, ndërsa stilisti i saj e fotografoi teksa mbërriti me një varkë, e veshur me fustan kuq e zi, transmeton Indeksonline.

RCCOLA

Rita, e cila është e martuar me regjisorin Taika Waititi, dukej madhështore teksa po zbriste në varkë.

Festivali i 80-të Ndërkombëtar i Filmit në Venecia organizohet nga La Biennale di Venezia dhe drejtohet nga Alberto Barbera. /Indeksonline/