Pamje të dimrit në Gjilan nga syri i fotografit gjilanas Visar Beqiri

Gjilan – Fotografi Visar Beqiri ka kapur disa momente interesante të dimrit në qytetin e Gjilanit.

Visar Beqiri fotograf profesionist ka ofruar për lexuesit tanë disa foto interesante të kohës së dimrit në Gjilan.

Janë disa foto që ai i ka realizuar në pjesë të ndryshme të qytetit të Gjilanit. Peizazhe vërtet interesante dhe me motive të bukura dimërore./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).