Pamje nga autobusi që u përfshi nga flaka

Gjilan – Këto janë pamjet e autobusit të kompanisë “Bleri” të linjës Prishtinë – Gjilan afër Llabjanit.

Qytetari Kushtrim Zubaku ka dërguar këto foto të fundit nga djegia e autobusit në linjën Prishtinë – Gjilan.

Siç ka shkruar ky qytetar autobusi i përkiste kompanisë “Bleri” ndërsa sipas fotove shihet se autobus tashmë është djegur tërësisht./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).