Pakoja brenda rrethojave të Qendrës së Paraburgimit, telefona dhe substanca narkotike

Gjilan – Në Qendrën e Paraburgimit, në Pasjak është raportuar se brenda rrethojave të qendrës së paraburgimit është gjetur një pako (qese) në të cilën në brendi kishte, dy telefona celular, dy numra të telefonit të pa aktivizuar dhe një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 31.17 gram.

Policia njofton se rasti është në procedurë hetimore./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS