Pacolli: Edhe një ditë e rëndësishme për Kosovën

Bëjë thirrje të dilni dhe të votoni. Vota juaj është e rëndësishme – votoni për të ardhmen tuaj. Uroj për një qeveri që e donë Kosovën dhe popullin e saj, e sidomos të rinjtë. Uroj që procesi zgjedhor të shkojë sa më mirë ka shkruar Behgjet Pacolli.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS