Pa komplekse madje tejet atraktive, Elita Rudi tregon trupin pas lindjes

S’ka shumë ditë prej kur ajo solli në jetën fëmijën e saj të parë.

Megjithatë, prezantuesja kosovare, Elita Rudi duket se brenda një kohe të shkurtë ka arritur t’i rikthejë format trupore për çka edhe shquhej.

Ajo në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi ku shfaqet mjaftë verore, derisa trupi i saj duket njësoj si para lindjes.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko fëmijën e tyre e kanë pagëzuar me emrin Zëri, çka edhe u komentua shumë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).