‘Pa dashni’ thotë Ronela Hajati në projektin e ri

Ronela Hajati kohë më parë ka paralajmëruar disa projekte muzikore.

Në një postim të bërë së fundi ajo ka treguar se kënga më e re e saj do të publikohet shumë shpejt, shkruan Indeksonline.

“Së shpejti ‘Pa dashni” ka shkruar Ronela përkrah një imazhi të publikuar në ‘Instagram’.

Ndryshe, ditë më parë në media u përhap lajmi se ajo dhe Young Zerka i kanë dhënë fund lidhjes./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).