Oriola vjen me ca foto provokative

Modelja Oriola Marashi ka treguar edhe sot asetet e saj në disa fotografi.

Bukuroshja duket se është kthyer në Shqipëri derisa disa ditë më parë ka bërë thirrje që të votohet daja i saj që garon për deputetë nga radhët e LSI-së.

E pas kësaj thirrje, Oriola është shfaqur me disa foto në natyrë e veshur me xhinse derisa ekspozon të pasmet e saj dhe gjoksin.

Modelja ka pasur disa suksese këto ditë, derisa është shfaqur duke modeluar në Itali por edhe në vende të tjera të Europës.

Ditë më parë ajo ishte shfaqur edhe në një fotosesion tërësisht e zhveshur. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS