Oriola vazhdon të mahnitë me figurën mbresëlënëse trupore

Motet ndërrojnë, ndërsa Oriola Marashi vazhdon t’i mahnitë fansat me pozat atraktive që shpërndan në rrjetet sociale.

Në vazhdën e karrierës së saj si modele përfshihet edhe fotosesionet, në të cilat ajo gjithmonë di të lë mbresa.

Bukuroshja shqiptare ka realizuar një tjetër set fotografish, ndërsa si gjithmonë, në plan të parë është figura mahnitëse trupore.

Oriola ka të veshur dantellë në formë të brendshmesh, nën të cilën ka vetëm brekë dhe ekspozon hiret e saj.

Këtë veshje e ka të kombinuar me një pallto lëkure krejtësisht të hapur në pjesën e përparme. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS