Oriola shfaqet plot stil në rrugët e Francës

Modelja dhe bukuroshja shqiptare, Oriola Marashi është paraqitur tepër provokative në një udhëtim të saj në Francë.

Bukuroshja shqiptare është njëra prej modeleve më të angazhuara në Shqipëri dhe jashtë saj me fotosesione të ndryshme.

Kësaj radhe ajo është paraqitur në qytetin Menton.

“Bonbon Ori”, ka shkruar ajo, teksa ka pasur të veshur një fustan ngjyrë të gjelbër ku tregon fundshpinën e saj. /GazetaExpress

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS