RCCOLA

Oriola provokon, pozon nga shpella

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Oriola Marashi, ka tërhequr vëmendjen me fotografi që ajo ka ndarë me ndjekësit e saj, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo shfaqet me një pamje mahnitëse nga shpella.

ARKATANA

Modelja ka veshur një fustan të gjatë të verdhë, që thekson linjat e saj të përsosura dhe elegancën e saj.