Oriola njëra prej vajzave më aktive në Instagram

Modelja dhe bukuroshja shqiptare vazhdon të jetë njëra prej vajzave më aktive në Instagram

Oriola Marashi ka zgjedhur një fustan ngjyrë të gjelbër të mbyllur për të qenë në njërën prej ndejave në Itali.

Modelja shqiptare ka kohë tashmë që pozon për firma të njohura të modës, si Guess por edhe për Marcianon

“Mbrëmja e kaluar ishte e mahnitshme! ❤️🥰 Faleminderit @guess @paulmarciano @marciano për një tjetër ndejë të mahnitshme. Krenare që jam modele e @guess ❤️ Veshja e @marciano”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS