Oriola ngacmon imagjinatën me pjesën e hapur të dekoltesë

E njohur për hiret e bujshme trupore, Oriola Marashi mrekullon sa herë që shpërndan imazhe në rrjetet sociale.

Modelja shqiptare, e cila po ndërton famë ndërkombëtare, është aktive në Instagram, ku shpërndan momente nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Së fundmi, si pjesë e punës së saj, bukuroshja ka realizuar një set të ri fotografik dhe disa prej imazheve i ka shpërndarë në Instagram.

Ajo numëron mbi 548 mijë ndjekës në këtë rrjete social dhe fansat e saj i presin me kërshëri postimet e reja.

Menjëherë pas publikimit, fotografitë e reja që ngacmojnë imagjinatën me gjoksin në plan të parë, kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS