Fidanishtja

Oriola Marashi shfaqet në super formë në fotosesionin e ri

/ 1 minutë lexim

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka sjellur një fotosesion të ri atraktiv për ndjekësit në Instagram.

Bukuroshja nga Shqipëria ka shkëlqyer me dukjen teksa vuri në pah fizikun joshës.

Në foto, Oriola shihet e veshur me mini-fustan të kuq me dekolte të hapur, makijazh të theksuar dhe shtoi aksesor për dukje më të kompletuar.

RCCOLA

Ndërsa dukej në super formë, të shumta ishin edhe komentet dhe pëlqimet nga ana e admiruesve të saj.

Ndërkohë, kujtojmë që modelja shqiptare krahas bashkëpunimeve me marka vendore, ajo gjithashtu është imazh i atyre ndërkombëtare.

Prej disa vitesh Oriola është pjesë e markë së famshme “Guess”. /Telegrafi/