Oriola Marashi shfaqet e mrekullueshme

Padyshim që Oriola Marashi është ndër modelet më të angazhuara kohëve të fundit.

Bukuroshja brune po shihet duke udhëtuar në vende të ndryshme, derisa po punon në fotosesionet e reja.

Në një postim të fundit ajo ka zgjedhur që të ndajë disa çaste nga prapaskenat e setit të ri fotografik.

Modelja u shfaq e veshur me një fustan shumë unik, që përmbante ngjyrë ari dhe në pjesën e poshtme të bardhë.

Flokët dhe makijazhin i kishte në mënyrë profesionale, që bënte të dukej edhe më atraktive.

Vlen të përmendet se Oriola shpesh bëhet fytyra e firmave të njohura në Ballkan. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS