Oriola Marashi pjesë e 12 revistave dhe brendeve botërore

Modelja shqiptare Oriola Marashi, vetëm për muajin gusht ka pozuar për 12 revista mode dhe marka veshjesh të njohura në të gjithë botën.

Marciano, Guess, Giorgia Dig janë vetëm disa nga brendet për të cilat ajo ka pozuar.

Modelja e Guess, në rrjetin e saj social “Instagram“, postoj Insta story ku shprehte lumturin dhe tregonte se po jetonte ëndrrën e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS