UBT

Oriola Marashi paralajmëron debutimin në muzikë

/ 1 minutë lexim

Oriola Marashi duket se përveç modelingut është e apasionuar edhe pas muzikës.

Ajo në një bisedë me ndjekësit zbuloi se gjëja më e vështirë për të ishte të zgjidhte mes muzikës dhe modelingut.

E në një tjetër pyetje nga një ndjekës, ajo ua bëri me dije se së shpejti do të sjellë një këngë të re.

“A do të publikosh këngë ndonjëherë? Jemi duke pritur shumë gjatë”, ka qenë pyetja që iu parashtrua nga një ndjekës.

Mobi Casa

Ylli i “Guess” nga ana tjetër u përgjigj: “Ndoshta, më shpejt se sa mendon”.

Bukuroshja megjithatë nuk ka ndarë më shumë detaje rreth asaj që është duke e përgatitur.

Sa i përket fushës së modës, Marashi është njëra nga emrat më të kërkuar në treg. /Telegrafi/