Fundamenti

Oriola Marashi mahnit me paraqitjen në fotografitë në Instagram

/ 2 minuta lexim

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram së fundmi, pasi ka ndarë disa imazhe ku shfaqet jashtëzakonisht atraktive.

Bukuroshja është fotografuar në rreze të diellit, duke vënë në pah stilin e saj unik dhe figurën impresionante.

Ngjirja e zërit dhe problemet gjatë gëlltitjes mund të tregojnë kancerIkigai: Metoda japoneze për jetë të gjatë dhe të lumtur, pa stres, që të gjithë duhet t…Do ta adhuroni: Modeli i flokëve që do të jetë trendi më i madh i këtij viti bëhet në s…Ylli Dërvishi përfundon rrugëtimin e tij në Big Brother VIP Kosova 2Biden: Çfarë mendoni se ndodh me vendet e Ballkanit nëse ne largohemi dhe Rusia fiton n…

Oriola ka zgjedhur të vishej me një komplet të përbërë nga xhinse të ngushta që përqafonin linjat e saj, të kombinuara me një bluzë të shkurtër gjithashtu nga material xhinsi.

Hidromorava

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Kjo veshje e thjeshtë dhe në të njëjtën kohë elegante, ka theksuar siluetën e saj dhe ka zbuluar barkun dhe gjoksin, duke shtuar një prekje provokuese në pamjen e saj.

Floku i lëshuar drejt i shton Oriolës një hijeshi natyrale dhe pa kohë, ndërsa grim i mahnihtës që ajo ka zgjedhur për këtë rast, pohon më tej finesën dhe shkëlqimin e saj.

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Imazhet e mrekullueshme të realizuara jashtë kanë marrë shumë vlerësime dhe komente pozitive nga ndjekësit, të cilët nuk kanë ngurruar të shprehin adhurimin për bukurinë dhe stilin e modelit. /Telegrafi/