RCCOLA

Oriola Marashi duket në formë të mrekullueshme

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Oriola Marashi njihet për figurën e saj shumë tërheqëse dhe bukurinë natyrale.

Ajo është tejet aktive në rrjetet e saj sociale, dhe sjell gjithmonë imazhe të mrekullueshme dhe të veçanta.

Bukuroshja e cila mahnit përherë me fotosesionet e saj, këtë herë është shfaqur me një kostum të ngushtë ngjyrë ari.
Kjo veshje shfaq në mënyrë perfekte, linjat e mrekullueshme të Oriolës.

Uji Dea

Grimi i saj ishte i përkryer, sy të theksuar dhe buzë nudo, ndërsa flokët i kishte të kapur në bisht më gërsheta.

Bukuroshja përfundoi dukjen e saj me një palë këpucë me gurë shkëlqyes dhe disa aksesorë të tjerë. /Telegrafi/