RCCOLA

Oriola, kombinon setet e fotografive që bëri gjatë marsit

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj kujtime nga muaji i kaluar, përmes një koleksioni fotografish.

Bukuroshja ka publikuar në rrjetet sociale një set fotografish fantastike, ku shumë prej tyre shfaqin Oriolën në versione tejet seksi.

“Memories of march” (kujtime të marsit) është përshkrimi i përzgjedhur nga vetë Oriola për të shoqëruar këtë përmbledhje fotografish.

Hidromorava

Ky set fotografik përfshin imazhe të ndryshme që e tregojnë modelen në momente dhe ambiente të ndryshme, nga bregdeti deri te ambientet e mbyllura.

Imazhet e ndara nga Oriola kanë marrë një pritje të ngrohtë nga fansat e saj, të cilët nuk kanë ngurruar me komente pozitive.

Adhuruesit e saj kanë vlerësuar jo vetëm bukurinë dhe sensualitetin që ajo përçon përmes këtyre fotografive, por dhe natyralitetin dhe autenticitetin që mbart secili imazh.