Oriola e “trazon” detin me këto poza

Oriola Marashi nuk heziton asnjëherë të provokojë me asete e saj.

Modelja e njohur ka linja “përvëluese” dhe ato i shfaq në çdo paraqitje që bën, shkruan Indeksonline.

Në një postim të bërë së fundi në rrjetet sociale, Oriola ka ardhur më e “nxehtë” se kurrë më parë.

Oriola ka treguar linjat impressive derisa ka pozuar nga deti, vetëm në bikini, duke vënë në pah linjat bombastike trupore.

Kujtojmë se Oriola cilësohet si një nga modelet më seksi shqiptare dhe ndër më të kërkuarat në vend dhe jashtë vendit, në fushën ku vepron. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).