Orinda Huta reflekton bukurinë dhe thjeshtësinë në fotosesionin e ri

Orinda Huta ka publikuar imazhe të reja në llogarinë saj të ‘Instagramit’.

E njohur për thjeshtësinë dhe bukurinë e saj natyrale, Orinda në pozat që ka publikuar ka ardhur në një fotosesion interesant dhe artistik, shkruan Indeksonline.

Binodina me sytë e kaltër edhe këtë herë ka shkëlqyer me dukjen dhe butësinë që ajo çdo herë transmeton.

Kujtojmë që Orinda është e martuar me prezantuesin e njohur, Turjan Hyska./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).