Orinda Huta mjaft seksi!

Padyshim konsiderohet se një nga këngëtaret dhe moderatoret më bukuroshe të ekranit.

Por këtë herë Orinda Huta ka surprizuar me foton e fundit të publikuar ku shfaqet më në formë se kurrë e veshur me një fund mjaft të shkurtër, duke treguar këmbët.

Vetëm pak muaj e ndajnë Hutën nga dasma e saj me moderatorin Turjan Hyska e parashikuar në muajin korrik./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).