Orinda Huta i kthehet muzikës? Flet vetë këngëtarja!

Është një nga këngëtaret dhe moderatoret më të dashura shqiptare, por kohët e fundit e kemi parë t’i dedikohet më tepër televizionit.

Megjithatë duket se shumë ndjekës nostalgjik të Orinda Hutës si këngëtares, kërkojnë një kthim të saj me një produksion të ri muzikor.

“A do dalësh përsëri në skenë?”,-e ka pyetur një nga ndjekësit. Orinda është përgjigjur duke thënë se do të donte të dilte në skenë me diçka shumë të mirë: “Nuk e kam vendosur akoma, por do punoj për të bërë diçka të bukur”, – ka thënë Orinda.

Mbetet për t’u parë se kur këngëtarja do të sjellë një produksion të ri muzikor./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).