Olta Gixhari si ‘Hirushja’, çfarë po përgatit aktorja sexy

Si githmonë provokuese Olta Gixhari është shfaqur në një formë që se kishim parë kurë më parë. Gixhari, biondia sexy dhe mjaft ekstravagante ka publikuar në rrjetet sociale fustanin e saj më të ri, për realizimin e të cilit është frymëzuar nga historia e Hirushes.

Vetë aktorja ka pohuar se kjo është një ngjyrë që se ka veshur asnjëherë më parë.

Kaq vezulluese Olta nuk ishte parë ndonjëherë. Gjithë kjo përgatitje është për një mbrëmje festimesh mes miqsh. Pranë saj gjendet dhe opinionisti Olti Curri. /Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).