Olta Gixhari ndez rrjetin

Një nga femrat më lozonjare dhe më provokuese të skenës shqiptare ka goditur me publikimet e saj.

Olta Gixhari është një nga aktoret që edhe kur shfaqet thuajse natyrale duket mjaft tërheqëse.

Ajo shfaqet në disa publikime në Instagramin e saj duke luajtur me flokët e saj të arta.

Jo më kot Olta është cilësuar si një nga femrat më të lakmuara dhe më të bukura të skenës. /Gazeta Express./

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).