RCCOLA

Nuk zhgënjen Dua Lipa, mahnit me paraqitjen në “Met Gala”

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Sinqerisht, pritshmëritë për pamjen e Dua Lipës në Met Gala 2024 kanë qenë të larta dhe kjo as kësaj radhe nuk zhgënjeu.

Kjo për shkak se ajo e “dogji” organizimin e “Chanel”-it vitin e kaluar, transmeton Indeksonline.

Mobi Casa

Dua u shfaq në tapetin e zbukuruar me pupla të zeza, vathë masivë dhe dantella nga Marc Jacobs.

Ajo dukej mjaft speciale duke mahnitur të gjithë të pranishmit./Indeksonline/