‘Nuk të fal’ thotë Shkurta

Këngëtarja Shkurte Gashi ka publikuar këngën e re me videoklip, të titulluar ‘Nuk të fal’.

Kënga është baladë dhe vjen me tekst dhe muzikë të vetë këngëtares, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Për baladën Shkurta ka bashkëpunuar me studion e Elephant, ndërsa videoklipi është realizuar nga EMF Creative.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).