Nuk respekton urdhrat e zyrtarëve policor, prangoset i dyshuari

Gjilan – Në rrugën “Zija Shemsiu” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti duke mos i respektuar urdhëratë e zyrtarëve policorë ka sulmuar fizikisht njërin nga zyrtarët duke i shkaktuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).