Nuk respektojë masat për parandalimin e virusit COVID-19, arrestohet gjilanasi

Gjilan – Në rrugën “Haqif Tetova” në Gjilan, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak që nuk ka respektuar vendimin lidhur me masat për parandalimin e virusit COVID -19.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është lirohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).