ARKATANA

Nuk respektoi urdhrin mbrojtës të Gjykatës, pranga të dyshuarit

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Kamenicë – Më 15.05.2024 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se i njëjti kishte shkelur urdhrin mbrojtës të gjykatës ndaj viktimës femër si dhe ia kishte marrë djalin, i cili më pas i është kthyer të njëjtës.

Mobi Casa

Lidhur me rastin i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/