Nuk posedonte patentë shofer, në ikje e sipër aksidentohet me një veturë tjetër

Viti – Në Drobesh, të Vitisë raportohet se i dyshuari m/k duke drejtuar veturën pa patentë shofer në ikje e sipër është aksidentuar me një veturë, ku përpos dëmeve materiale lëndime trupore pësojnë tre persona dhe i dyshuari.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).