Nuk ndalet dhuna familjare në Gjilan, për sulm fizik dhe demolim të orendive prangoset i dyshuari

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili kishte sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare dhe kishte demoluar orenditë shtëpiake.

Me vendim të prokurorit i dyshuari fillimisht është dërguar në psikiatri dhe më pas është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).