Nuk i jepte para, në shenjë revolte ia vë flakën makinës

Kamenicë – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ai në shenjë revolte që viktima mashkull kosovar nuk i kishte dhënë para kishte tentuar t`i vë flakën automjetit të viktimës, (Viktima dhe i dyshuari janë familjarë mes vete).

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS