Nuk do e besoni se me kë do të vijë në bashkëpunim Enca!

Befason Enca, vjen në bashkëpunim më Muharrem Ahmetin përzgjedhje kjo e papritshme prej fansave të saj.

Këngëtarja Enca para pak ditësh ka paralajmruar se do të vijë më një projekt bashkëpunim duke mos e zbuluar se kush është I përzgjedhuri i saj kësaj here, shkruan Gazeta Express.

Ajo sot ka bërë një postim në Instagramin e saj duke e zbuluar edhe emrin e artistit tjetër.

Muharrem Ahmeti do të jetë këngëtari krahë këngëtares ku edhe titulli I këngës do të jetë “ Hajde”

Ky projekt do të publikohet nesër ( e premte) në ora 17:00, mbetet të presim se me cfarë do të befasoj kësaj here femra më provocative e skenës sonë. /Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).