Nuhiu starton për APOEL-in

Atdhe Nuhiu po vazhdon që të luajë rol kyç në skuadrën qipriote, APOEL ku ka startuar edhe sot.

Sulmuesi kosovar u transferua të skuadra qipriote gjatë kësaj vere si lojtar i lirë dhe tashmë ka bërë vend në formacionin startues.

APOEL Nicosia luan sonte kundër skuadrës boshnjake Zrinjski dhe kërkon që të kalojë në fazën e playoffit të Europa Ligë.

Nuhiu do të jetë në qendër të Sulmit dhe ai do të ndihmohet nga krahët nga Ndongala dhe Zahid. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).