Notat e lojtarëve, Inter 1-0 Torino: Handanovic larg më i miri, Vojvoda stabil

Interi ka shënuar fitore ndaj Torinos me rezultat 1-0 në kuadër të javës së gjashtë në Serie A.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi Marcelo Brozovic në fundin e ndeshjes.

Por lojtari më i mirë i ndeshjes ishte Samir Handanovic i cili është vlerësuar me notën 8.9, pas pritjeve të shumta që i kishte.

¡#FORZAINTER! 💪#InterTorino 1⃣ x 0⃣ pic.twitter.com/jANK3bNSD8

— Inter (@Inter_es) September 10, 2022

Pas tij Brozovic ishte me notën më të lartë 7.7

Mërgim Vojvoda me notën 6.8 kishte paraqitje stabile

Notat e lojtarëve të Interit dhe Torinos

Inter – Torino Live Score
/Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS