Nora shfaqet atraktive në pozat e reja

Përveçse këngët e saja shndërrohen në hite, Nora Istrefi është e njohur edhe për dukjen mahnitëse dhe linjat e admiruara trupore.

Këngëtarja ndiqet nga më shumë se 1.1 milion fansa në Instagram, ku nuk mungojnë edhe fotografitë në poza tërheqëse.

Gjatë fundjavës, Nora i ka shpërndarë sisa fotografi, në të cilat ka pozuar me veshje që i thekson figurën trupore dhe vë në pah hiret e saj.

Në bazë të përshkrimit që i shoqëron fotografitë, autorja e hitit “Ki me lyp me m’pa” është ndier atraktive me këtë dukje.

Me këtë veshje, këngëtarja është shfaqur para publikut në një nga performancat e saja muzikore. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS