Nora reklamon trupin joshës

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të mbetet një prej femrave më të bukura shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”

Së fundmi, Nora ka publikuar disa fotografi ku shfaqet shumë joshëse.

Ajo është shfaqur me veshje të ngushtë dhe provokuese.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS