Nora, me foto “bombë”

Nora Istrefi po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto tepër seksi.

Sonte ajo është paraqitur me një fustan të shkurtër ngjyrë të verdhë, derisa ka theksuar këmbët e saj seksi pa harruar këtu edhe gjoksin e saj.

Ajo nuk ka treguar se për çka i ka realizuar këto foto, por ato mund të jenë të ndonjë këngë të saj të re, pasi që përpos bashkëpunimit të saj me Gjikon dhe Melindën, “Ay Caramba”, Nora nuk ka realizuar ndonjë këngë tjetër. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS