Nora mahnitë me foton e fundit

Nora Istrefi njihet për fizikun e saj të formësuar të cilin nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundmi Nora Istrefi ka ndarë një imazh joshës të publikuar në Instagram derisa e gjithë vëmendja bie tek kombinimi i veshjes dhe linjat e theksuara.

Ajo po vazhdon ta shijojë suksesin e projekteve të saj muzikore.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS